Florbalový turnaj

Florbalový turnaj – svatováclavský pohár v Olomouci je v roce 2020 zrušen. 

 

———————————————————————————————–

Rok 2018

Přihlášená mužstva

Kategorie 15- (17 týmů): Valašské Klobouky, Uherské Hradiště, Franova Lhota, Prakšice, Kunovice, Hradčovice, Velké Karlovice, Bánov, Staré Město u Uherského Hradiště, Prostějov, Otrokovice A, Otrokovice B, Kroměříž, Zlín, Kněždub, Nivnice, Velehrad

Kategorie 16+ (9 týmů): Valašské Klobouky, Kněždub, Uherské Hradiště A, Kunovice, Hradčovice, Horní Lhota, Staré Město u Uherského Hradiště, Prostějov, Otrokovice

Umístění:

Kategorie 15-

1. místo – Farnost Bánov

2. místo – Farnost Uherské Hradiště

3. místo – Farnost Nivnice

4. místo – Farnost Francova Lhota

Kategorie 16+

1. místo – Farnost Hradčovice

2. místo – Farnost Otrokovice

3. místo – Farnost Kněždub

4. místo – Farnost Uherské Hradiště

Král střelců:

Kategorie 15-: Vojtěch Bystrý z Uherského Hradiště

Kategorie 16+: Tomáš Berka z Hradčovic

Nejlepší gólman:

Kategorie 15-: Matyáš Škrabánek z Nivnice

Kategorie 16+: Tomáš Janeček z Otrokovic

————————————————————————————————–

Rok 2017

Přihlášená mužstva

Kategorie 15- (13 týmů): Bánov, Prostějov, Olomouc, Uherské Hradiště, Otrokovice, Kunovice, Ostrožská Lhota, Horní Lhota, Hradčovice, Staré Město u Uherského Hradiště, Vsetín, Francova Lhota, Kněždub

Kategorie 16+ (9 týmů): Olomouc, Prostějov, Horní Lhota, Konice, Kunovice, Přerov, Staré Město u Uherského Hradiště, Kněždub, Šumperk

Umístění:

Kategorie 15-

1. místo – Farnost Hradčovice

2. místo – Farnost Uherské Hradiště

3. místo – Farnost Prostějov

4. místo – Farnost Kunovice

Kategorie 16+

1. místo – Farnost Přerov

2. místo – Farnost Kněždub

3. místo – Farnost Šumperk

4. místo – Farnost Olomouc

Král střelců:

Kategorie 15-: Matěj Matyáš z farnosti Hradčovice

Kategorie 16+: Aleš Mokroš z farnosti Kněždub

————————————————————————————————–

Rok 2016

Přihlášená mužstva

Kategorie 15- (9 týmů): Otrokovice, Prostějov, Kunovice, Konice, Staré Město u Uherského Hradiště, Francova Lhota, Dobromilice, Bánov, Kněždub

Kategorie 16+ (8 týmů): Šumperk, Olomouc, Otrokovice, Prostějov, Kunovice, Konice, Staré Město u Uherského Hradiště, Dobromilice

Umístění:

Kategorie 15-

1. místo – Farnost Prostějov

2. místo – Farnost Kněždub

3. místo – Farnost Otrokovice

4. místo – Farnost Kunovice

Kategorie 16+

1. místo – Farnost Olomouc

2. místo – Farnost Šumperk

3. místo – Farnost Otrokovice

4. místo – Farnost Konice

Comments are closed.