MiniFor

Kurz je určen pro starší ministranty a vedoucí ministrantů od 14 let.

Kurz se otvírá v červenci roku 2020!

Program je připraven bohoslovci olomoucké arcidiecéze ve spolupráci s Arcibiskupskou ministrantskou radou. Program je složen z:

  1. Teoretické části: zajímavé přednášky o liturgii, vedení ministrantů a duchovním životě

  2. Praktické části: praktické nácviky, společné hry a další zajímavé aktivity

Celý kurz se skládá z letního 5denního setkání a 5 společných víkendů během školního roku 2020/21 (vždy od pátku do neděle). Intenzivní letní kurz začíná v neděli 12. 7. večer a končí ve čtvrtek 16. 7. obědem. Každý víkend obsahuje společnou mši svatou a modlitbu, přednášky, zábavné hry a ještě mnohem víc.  Ubytování je na farách Olomoucké arcidiecéze. 

Cena za kurz je: 1000 Kč za letní setkání a poté vždy 300 Kč za každý víkend. První platba za letní kurz proběhne po příjezdu na letní kurz, což bude v neděli 12.7. večer.

UPOZORNĚNÍ: Zbývají 4 volná místa!

Po úspěšném absolvování kurzu aktivní účastníci obdrží osvědčení.

Kurz se otvírá v červenci roku 2020!

Přihlašujte se zde

(Přihlašování je dvoustupňové – nejprve vyplňte své údaje a poté vytiskněte obdrženou přihlášku a po potvrzení duchovním správcem ji pošlete na adresu, která je v ní uvedená)

Bližší informace k průběhu kurzu obdržíte během měsíce dubna. V každém případě je důležité si zarezervovat termín letního kurzu a prvního víkendu v září – termíny jsou na plakátu:

Comments are closed.