Na této stránce jsou k dispozici informace pro účastníky letošního ročníku florbalového turnaje (2022).

Aktuální informace

Přihlašování na ministrantský florbalový turnaj je možné do pátku 23. září 2022. Těšíme se na vás!

SVATOVÁCLAVSKÝ POHÁR 2022

Základní informace o ministrantském florbalovém turnaji.

Termín konání: 28. září 2022 (středa)
Místo konání: Olomouc
Účastnický příspěvek: 70 Kč
S sebou: florbalové vybavení, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, svačina a pití, ministrantské oblečení na mši svatou, kartička zdravotní pojišťovny

Stručný harmonogram:

Program začíná v 10 hodin dopoledne  slavnostní mší svatou v katedrále sv. Václava. Prosíme ministranty, aby nezapomněli na ministrantské oblečení. Po mši svaté společný přesun na sportoviště. Občerstvení a pitný režim zajištěny. Předpokládané zakončení turnaje v 18 hodin.

Informace k podobě zápasů:

Ministranti budou rozděleni do tří věkových kategorií: starší kategorie (14 – 20 let), střední kategorie (10 – 13 let), nejmladší kategorie (6 – 9 let). Zápasy se odehrají podle předem určeného rozlosování na základě počtu týmů v jednotlivých kategoriích. Počet hráčů na hřišti 3+1. Přineste si prosím vlastní sportovní vybavení (zejména pro brankáře), pokud máte. Z naší strany jsme schopni zajistit pouze omezený počet brankářských přileb.

Přihlašování:

K přihlášení na turnaj prosíme pečlivě vyplňte přihlášku, kterou zašlete nejpozději do pátku 23. září 2022 na e-mail berka.jan@ado.cz. Na tomto e-mailu Vám budou zodpovězeny případné další dotazy k organizaci turnaje.

Přihláška na florbalový turnaj ve formátu docx (po kliknutí na odkaz se přihláška stáhne): KE STAŽENÍ ZDE