Na této stránce jsou k dispozici informace pro účastníky letošních víkendovek MiniMiniFor (2021).

Aktuální informace

Letošní víkend kurzu MiniMiniFor se uskuteční pro ministranty z děkanátu Uherský Brod. Přihlašování probíhá pomocí formuláře, který Vám zašleme e-mailem na vyžádání. Více informací níže.

MINIMINIFOR 2021

Základní informace o víkendovém setkání.

Termín konání: 22. – 24. října 2021 (pátek – neděle)
Místo konání: Ministrantská fara v Náměšti na Hané
Počet účastníků: 15
Věk: 8 – 12 let
Cena: 500 Kč

Informace ke konání víkendů

Protože je o účast na víkendech velký zájem, rozhodli jsme se organizovat víkendy vždy pro jednotlivé děkanáty olomoucké arcidiecéze, aby se dostalo na co nejvíce zájemců. Pilotní víkend v říjnu letošního roku se uskuteční pro ministranty z děkanátu Uherský Brod (farnosti Bánov, Bojkovice, Březová u Uherského Brodu, Dolní Němčí, Horní Němčí, Hradčovice, Komňa, Korytná, Nezdenice, Nivnice, Pitín, Prakšice, Rudice, Starý Hrozenkov, Strání, Šumice, Uherský Brod, Uherský Brod – Újezdec, Vlčnov).

Stručný harmonogram

Ministranti se mohou těšit na dobrodružný víkend plný her a příležitost, jak poznat nové kamarády, dozvědět se něco nového i prohloubit vztah s Bohem. Víkendové setkání začíná v pátek navečer (příjezd do 18 hodin) a končí v neděli odpoledne (v 15 hodin). Ministranti mají zajištěno ubytování, celodenní stravu, pitný režim, výukové materiály.

S sebou: ministrantské oblečení, spacák, karimatku, přezůvky, sportovní oděv a obuv, kartičku zdravotní pojišťovny, hygienu.

Pokyny k přihlašování

Přihlašování na víkend je možné pouze pro ministranty z děkanátu Uherský Brod. Pro odkaz na přihlašovací formulář napište prosím na e-mail akce@ministranti.info

V e-mailu prosím uveďte počet ministrantů a farnost, obratem Vám zašleme odkaz na přihlašovací formulář. Děkujeme.