alt Nový web

Vítejte na nových webových stránkách ministrantů olomoucké arcidiecéze! Jistě vás zajímá, proč jsme se právě letos na podzim pustili do celkové rekonstrukce našeho webu. Hlavní důvody byly dva. Webové stránky byly v provozu od roku 2012 a za celou dobu neprošly výraznějšími změnami, což bylo vidět nejen na zastaralém designu. Do úprav jsme se pustili v době, kdy se vzhledem k protiepidemickým opatřením nekonaly žádné akce pro ministranty a tudíž nebylo třeba mít web v provozu.

Již od založení těchto stránek bylo hlavním účelem komunikovat s ministranty olomoucké arcidiecéze a informovat je o akcích, které jsme pro ně pořádali. V podobném duchu bychom chtěli pokračovat i do budoucna. Zároveň chceme přinášet ministrantům i všem věřícím více zpráv o dění mezi arcidiecézními ministranty, ve spolku MINISTRANTI ADO i v naší arcidiecézi. Web je responzivní, zobrazení stránek rozlišuje mezi stolním počítačem, mobilním telefonem a tabletem.

Webové stránky budou přibližně týden v testovacím režimu. Chceme pozorně sledovat, jak si poradíme v ostrém provozu, vyladit případné chyby a postupně přidávat další obsah. Doufáme, že nová podoba webu pro vás bude změnou k lepšímu jak po stránce grafické, tak obsahové.