Kromě ministrantského víkendu CROSS FORCE pořádá T. S. Archa Rajnochovice během letních prázdnin čtyři dvoutýdenní tábory. Jeden z turnusů je určen zvláště pro ministranty. Ministranti se mohou těšit na dobrodružný dvoutýdenní program plný zážitků. Každodenní program zahrnuje mši svatou a další duchovní program a rozličné hry, které se odehrávají uvnitř i mimo areál tábora. Některé části programu jsou zvláště připraveny s ohledem na ministranty. 

MINISTRANTSKÝ TÁBOR NA ARŠE

Základní informace aneb na co (nejen) se můžete těšit:

Termín

Termín ministrantského turnusu je pohyblivý, každý rok se odehrává (podobně jako ostatní turnusy) jiné dva prázdninové týdny. Přesný termín je včas zveřejněn na webu Archy.

Místo konání

Akce se koná v areálu T. S. Archa Rajnochovice, vzdáleném asi pět kilometrů od centra obce. Nejlepším způsobem dopravy je osobní automobil. Adresa: Košovy 196, 768 71 Rajnochovice.

Pro koho?

Akce je určena pro ministranty od 8 do 14 let, podrobnosti k věkové hranici jsou k dispozici na internetových stránkách Archy. Maximální počet účastníků tábora je 64.

Program

Celodenní program zahrnuje kromě mše svaté zejména různé typy her a dalších činností v rozličném prostředí. Strava a pitný režim zajištěny po celý den. Podrobnosti k dennímu řádu naleznete na webu.

Přihlašování

Přihlašování bývá spuštěno v březnu. Přesný termín naleznete na webových stránkách T. S. Archa Rajnochovice. Kapacita účastníků je omezena a bývá velmi rychle naplněna. Proto s přihlášením neotálejte.

Bližší informace

Pro více informací navštivte webové stránky Archy, napište email tamějšímu týmu nebo se podívejte na jejich Facebook. Kontakty naleznete na webu.

T. S. Archa Rajnochovice →