Naše akce

Pro ministranty pořádáme během roku spoustu zajímavých akcí.

Kromě tradiční zimní a letní přestávky se naše akce konají prakticky po celý školní rok. Přesvědčte se sami!

Prozkoumejte sekci Naše akce

Podívejte se na akce, které pořádáme pro ministranty v naší arcidiecézi.

Kurz MiniFor

Kurz Ministrantská formace neboli MiniFor je určen pro starší ministranty a vedoucí ministrantů z olomoucké arcidiecéze starší čtrnácti let. V rámci kurzu čeká na účastníky letní soustředění a několik víkendů během školního roku.

Malá pouť

Malá pouť ke cti bl. Carla Acutise se koná na podzim, kdy si připomínáme jeho památku. Jedná se o celodenní setkání v areálu Ministrantské fary v Náměšti na Hané. Součástí poutního dne je bohatý program, který vrcholí odpolední mší svatou v nedalekém kostele.

Kurz MiniMiniFor

Dva víkendy plné dobrodružství a zábavy - to je skvělá příležitost, jak poznat nové kamarády ze všech koutů arcidiecéze, dozvědět se něco nového o ministrování i prohloubit vztah s Bohem. Víkendová setkání MiniMiniFor jsou určena pro mladší ministranty od osmi do třinácti let.

Ministrantský florbalový turnaj

Ministrantský florbalový turnaj o Svatováclavský pohár je celodenní akce, která se koná každoročně v den slavnosti sv. Václava, patrona českého národa, olomoucké arcidiecéze i všech diecézních ministrantů. Během turnaje se pravidelně setkávají ministranti z celé naší arcidiecéze.

Setkání ministrantů

Jen za posledních několik let prošly kurzy MiniFor a MiniMiniFor desítky ministrantů ze všech koutů naší arcidiecéze. Setkání ministrantů je proto skvělou příležitostí k setkání bývalých účastníků (absolventů) těchto kurzů.

Potřebujete poradit?

Nevíte, kterou akci vybrat?

FAQ

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám!

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám! Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailu akce@ministranti.info