Dobrodružný víkend plný nevšedních zážitků, napětí i adrenalinu. Příležitost poznat kolegy od oltáře ze všech koutů olomoucké arcidiecéze i skvělá šance, jak prohloubit vztah k Bohu. Jedinečná šance nahlédnout do světa Armády České republiky a poznat skutečné profesionální vojáky. To vše a ještě mnohem více je CROSS FORCE!

Ministrantský zážitkový víkend s vojenskou tematikou CROSS FORCE probíhá každý rok během června v areálu táborového střediska Archa Rajnochovice uprostřed krásné přírody Hostýnských vrchů. Jedná se o víkend plný dobrodružství, napětí a nevšedních zážitků. Ministranti se mohou těšit na spoustu (nejen) akčních her a další zajímavé činnosti, ale i na duchovní program zahrnující obohacující katecheze, mše svaté a mnohem víc. Při tom všem si zvládnou procvičit některé ministrantské dovednosti a poznat ministranty z jiných farností naší arcidiecéze. 

Program je připravován vedoucími T. S. Archa Rajnochovice a dalšími dobrovolníky z řad starších ministrantů z celé arcidiecéze. Víkendu se každoročně účastní příslušníci Armády ČR, kteří se podílí na tvorbě programu. 

Archa v Rajnochovicích není pouze o ministrantském víkendu CROSS FORCE či letních táborech. Členové tamějšího týmu společně s mladými vedoucími připravují spoustu akcí pro děti a mládež během celého roku. Více informací naleznete na webových stránkách střediska (odkaz níže).

CROSS FORCE

Základní informace aneb na co (nejen) se můžete těšit:

Termín

Ministrantský víkend s vojenskou tematikou CROSS FORCE se každoročně odehrává v první polovině června. Přesný termín bývá zveřejněn v jarních měsících na webu Archy.

Místo konání

Akce se koná v areálu T. S. Archa Rajnochovice, vzdáleném asi pět kilometrů od centra obce. Nejlepším způsobem dopravy je osobní automobil. Adresa: Košovy 196, 768 71 Rajnochovice.

Pro koho?

Akce je určena pro ministranty ve věku od 8 do 14 let, kteří se aktivně zapojují do chodu své farnosti (pravidelné ministrování, účast na ministrantských schůzkách).

Program

Ministranty čeká bohatý program plný her a dalších činností, na kterých se podílejí také vojáci AČR. Samozřejmostí je pestrý duchovní program. Strava a pitný režim zajištěny během celého víkendu.

Přihlašování

Přihlašování bývá spuštěno v březnu. Přesný termín naleznete na webových stránkách T. S. Archa Rajnochovice. Kapacita účastníků je omezena a bývá velmi rychle naplněna. Proto s přihlášením neotálejte.

Bližší informace

Pro více informací navštivte webové stránky Archy, napište email tamějšímu týmu nebo se podívejte na jejich Facebook. Kontakty naleznete na webu.

T. S. Archa Rajnochovice →