Spolupracujeme

Kromě vlastních událostí podporujeme konání dalších akcí pro ministranty na kterých se různým způsobem podílíme.

Nabídka událostí je opravdu široká. Přesvědčte se sami!

Prozkoumejte sekci Spolupracujeme

Podívejte se na další akce, které se konají pro ministranty v naší arcidiecézi.

Ministrantský den

Celodenní setkání ministrantů olomoucké arcidiecéze. Mše svatá s otcem biskupem, výborný oběd a bohatý odpolední program pro všechny. Možnost nahlédnout do kněžského semináře, setkat se s bohoslovci i dalšími kolegy od oltáře z celé diecéze.

CROSS FORCE

Oblíbený vojenský víkend pro ministranty plný akce, napětí i adrenalinu. Poznej nasazení speciálních jednotek u armády i u oltáře. Na rozdíl od počítačových her a filmů jsou přátelství a zážitky odsud skutečné. Dobrodružné mise, noční operace, týmová spolupráce a mnohem víc.

Putovní tábor

Dobrodružné čtyřdenní putování za krásami naší země nebo sousedního Slovenska. Každý rok na jiném místě. Výlety, výšlapy, návštěvy zajímavých míst, krásné přírody i úžasných památek. Slavení společných mší svatých, spousta legrace a zábavy.

Tábor na Arše

Čtrnáctidenní dobrodružství během letních prázdnin uprostřed Hostýnských vrchů. Koupání v tůňce, ubytování ve stanech s podsadou, noví kamarádi, a hlavně nadupaný program od rána do večera plný skvělých her a dalších aktivit, který připravují báječní vedoucí z Archy.

VIR & VIA

Příležitost ztišit se uprostřed hlučného světa, přemýšlet hlouběji o svém životě nebo nahlédnout pod pokličku života v kněžském semináři. Čas vhodný k vlastní reflexi, prohloubení osobního vztahu s Bohem nebo poctivá duchovní příprava na Vánoce či Velikonoce.

Slavnosti v katedrále

Každý rok se v olomoucké katedrále svatého Václava uskuteční několik slavností, které jsou důležité pro celou naši arcidiecézi. Spolu s dómským farářem P. Ladislavem Švirákem srdečně zveme k účasti na těchto událostech všechny ministranty naší diecéze.

Potřebujete poradit?

Nevíte, kterou akci vybrat?

FAQ

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám!

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Potřebujete se na něco zeptat? Napište nám! Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailu akce@ministranti.info