MiniMinifor? Ano, čtete správně! Představujeme vám čerstvou novinku roku 2021! Dobrodružný víkend plný her a skvělá příležitost, jak poznat nové kamarády ze všech koutů arcidiecéze, dozvědět se něco nového i prohloubit vztah s Bohem. To vše a ještě mnohem více můžete zažít na MiniMiniForu, víkendovém setkání pro mladší ministranty olomoucké arcidiecéze. 

Název vychází z našeho kurzu MiniFor, který je určen pro starší ministranty. Již delší čas jsme pozorovali zájem ze strany mladších ministrantů, jejich rodičů i kněží o podobný formát akce právě pro mladší ministranty. Velký úspěch zaznamenaly „víkendovky“ pro ministranty, které se v minulosti konaly jako odměna za výhru v celoročních ministrantských soutěžích „Po stopách dona Boska“ (2016) a „Mise cti“ (2019). Spojením dvou výše uvedených akcí vznikl MiniMiniFor. 

Zážitkový víkend je určen pro mladší ministranty od osmi do třinácti let. Účastníky čeká nabitý víkendový program plný her, při kterém si zároveň procvičí ministrantské dovednosti. Důraz je kromě zábavy a získávání nových informací kladen také na duchovní program. Víkendové setkání připravují eMkoAnimátoři. Jedná se o absolventy kurzu MiniFor, tedy starší ministranty z naší arcidiecéze.

Cena víkendového setkání je 550 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, celodenní strava (od páteční večeře do nedělního oběda), pitný režim, výukové materiály a další.

Bližší informace k letošnímu víkendu (včetně přihlašování) jsou k dispozici na stránce Letošní termíny.

MINIMINIFOR

Základní informace aneb na co (nejen) se můžeš těšit:

Termín

Během školního roku se konají vždy dva víkendy (pátek – neděle) kurzu MiniMiniFor. První víkend probíhá na podzim a druhý na jaře.

Místo konání

Vše se koná na Ministrantské faře v Náměšti na Hané, nedaleko Olomouce. Do Náměště se lze pohodlně dostat autem i veřejnou dopravou.

Duchovní program

Těšit se můžeš na mše svaté a další duchovní program. Společně s námi se přesvědčíš, že modlitba není nuda!

Ubytování a strava

Účastníci mají zajištěn plný komfort. Samozřejmostí je pohodlné ubytování, celodenní chutná strava a dostatek pitného režimu.

Zábavný program

Nudou rozhodně neumřeš! Těšit se můžeš na celodenní program plný her a zábavy, při kterém poznáš nové kamarády ze všech koutů naší arcidiecéze.

Ministrantské dovednosti

V nabitém programu bude také čas na procvičování základních ministrantských dovedností. Nasbíráš nové znalosti a osvěžíš si ty, které už znáš.

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Napište nám!

Vaše dotazy ke kurzu MiniMiniFor rádi zodpovíme na e-mailu akce@ministranti.info